Szkolenia

Zajęcia:

Zajęcia indywidualne (trening personalny) – indywidualne podejście, maksymalizacja efektów, nietypowe godziny zajęć.

Chcesz trenować częściej, mieć ścianę niemalże wyłącznie dla siebie. Jeśli tak, to jest to coś dla Ciebie! Zajęcia odbywają się  Plakatindywidualnie oraz w małych grupach w celu zmaksymalizowania uwagi instruktora na podopiecznym. Różne, ustalane indywidualnie godziny zajęć.

Indywidualne plany treningowe – wspinasz się już sporo czasu, dotychczasowe treningi nie przynoszą efektów? Chcesz coś zmienić ale nie wiesz co? Nie wiesz jak ugryźć temat treningów? Mogę Ci z tym pomóc! 🙂  Indywidualne plany treningowe, dostosowane do Twoich potrzeb, celów i czasu.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży – poprawa sprawności fizycznej, rozwój koncentracji i odpowiedzialności. Indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć, pomoc w przełamywaniu lęków i podnoszeniu sprawności. Ze względu na specyfikę pracy z dziećmi zajęcia są prowadzone w grupach maksymalnie czteroosobowych.

Sekcje wspinaczkowe – regularne zajęcia dla osób początkujących i zaawansowanych z nastawieniem na poprawę techniki i parametrów siłowych oraz wytrzymałościowych. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, trwają dwie godziny i są w grupach sześcioosobowych. Wymogiem uczestnictwa w zajęciach jest umiejętność asekurowania i wspinania z asekuracją dolną.

Zajęcia „Pierwszy krok”- zajęcia dla chcących rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem. Mają na celu wprowadzenie w podstawy arkana wspinania: asekurowanie oraz podstawy techniki.

 

Kursy:

Kurs wspinaczki halowej (kurs ściankowy)zaczęłaś/zacząłeś się wspinać i chcesz czegoś więcej? Jeśli tak, to jest to kurs dla Ciebie! Nauczysz się na nim, jak asekurować i wspinać się z dolną asekuracją, oraz dowiesz się, co m.in. oznaczają te numerki pod drogami i wiele innych ciekawych rzeczy. Grupy od dwóch do sześciu osób.

Kurs skałkowy po drogach ubezpieczonych wspinasz się już od jakiegoś czasu i chcesz w końcu zobaczyć, jak wygląda wspinanie w skałach?

kurs Podlesice 2013 fot. arch

kurs Podlesice fot. arch

Na kursie dowiesz się, jak bezpiecznie zdobywać kolejne szczyty i jak z nich zjechać, jak trafić pod wymarzoną ścianę i jak poprowadzić na niej drogi.

 

 

 

 

Inne:

Indywidualne pakiety i konfiguracje zajęć, układanie planów treningowych, kursy weekendowe, kursy za granicą, obozy wspinaczkowe w Polsce i za granicą oraz wiele innych. Jeśli masz własne propozycje zajęć, pisz, a postaram się spełnić Twoje marzenia 🙂

Kręcenie dróg i boulderów na zawodach oraz ścianach komercyjnych –

Zako Bouler Power 2012 fot. W. Ryczer

Zako Boulder Power 2012 fot. W. Ryczer

Od 2013 roku regularnie przygotowuję drogi oraz bouldery na różnych imprezach wspinaczkowych. Począwszy od zawodów towarzyskich (największe w Polsce, Warszawska Liga Boulderowa czy Boulder Games) przez Mistrzostwa i Puchary Polski Seniorów i Juniorów do The World Games, które były we Wrocławiu. Na co dzień jestem odpowiedzialny za zmiany dróg w Centrum Wspinaczkowym Murall, oraz regularnie uczestniczę w zmianach dróg na Arena Wspinaczkowa w Górę.

 

 

 

Szkolenie z układania dróg i boulderów na ściankach – długoletnie doświadczenie w zakresie układania dróg oraz prowadzenia zajęć wspinaczkowych pozwoliło mi się zorientować co najczęściej jest potrzebne na ściankach wspinaczkowych. Chcesz otworzyć własny obiekt lub chcesz udoskonalić już działający? Odezwij się, a pomogę Ci przeszkolić Twoich układaczy, udoskonalić to co już masz stworzone! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s